Shpërthen Klopp: Kjo është e papranueshme

89

Disfata e Liverpoolit nga Hull City (2-0), ka irrituar në masë të madh trajnerin Jurgen Klopp.

‘Reds’ assesi të gjejnë formulën për të dalur nga kriza e rezultateve. Tekniku gjerman thotë se kjo formë e dobët e skuadrës së tij është e papranueshme.

“Luajtëm krejtësisht ndryshe ndaj Chelsea, dhe pas 4 ditësh bëjmë këso paraqitje. Kjo nuk ka kuptim, kjo është e papranueshme. Kam disa mendime në kokë që nuk do t’i them këtu”, ka thënë Klopp.

Liverpool aktualisht është në pozitën e katërt me 46 pikë.


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.