Shqiptari është gati për Real Madridin

89

Real Madrid këtë të mërkurë do të pres në Santiago Bernabeu Napolin e Elsid Hysajt në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Hysaj dje nuk e kishte përfunduar stërvitjen me Napolin, cka kishet bërë të mendohej se nuk do të jetë gati.

Por, mbrojtësi shqiptar është stërvitur normalisht dhe do të jetë 100 për qind gati për Realin, shkruan Gianluca di Marzio.


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.