Skuadra angleze kërkon vëllezërit që luajn te Altetico Madrid

186

Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola ka shfaqur interesim për dy vëllezërit e Atletico Madrid, Lucas dhe Theo Hernandez.

Sipas The Sun, skuadra angleze është e gatshme të ofrojë milionë euro për këtë dyshe, njofton “Transferimet.com”.

Nëse skuadra angleze ofron 40 milonë euro atëherë sipas The Sun kjo ofertë pritet të pranohet nga skuadra spanjolle./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.