Skuadra angleze pas super mesfushorit të Juventus

154

Chelsea ka shfaqur interesim për mesfushorin e Juventus, Claudio Marchisio.

Conte e njeh mjaftë mirë lojtarin sa ishte trajner i skuadrës italiane dhe tani synon që të sjell atë në Stamford Bridge, shkruan “Transferimet.com”.

Sipas La Domenica Sportiva, skuadra angleze në verë pritet të bëjë ofertë zyrtare për 31 vjeçarin./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.