Skuadra gjermane kërkon mesfushorin e Chelsea

159

Skuadra gjermane, Borussia Monchengladbach janë të interesuar për mesfushorin e Chelsea,  Ruben Loftus-Cheek, sipas SportBild.

21 vjeçari ka dështuar që të tregoj cilësit e tij trajnerit italian, Antonio Conte dhe një largim i tillë në verë mund të ndodh, shkruan Transferimet.com.

Conte ia ka bërë me dije lojtarit që nuk është në planet e tij dhe se në verë duhet të gjej një skuadër të re./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.