Skuadrat angleze pas mesfushorit të Real Madrid

114

Sipas Daily Star, Manchester United ka hyrë në garë për të siguruar shërbimet e anëtarit të Real Madridit, Marco Asensio.

Mesfushori ofanziv 21-vjeçar ka shënuar këtë edicion 4 gola dhe po luan shumë mirë për ato minuta sa i ka në dispozicion nga Zinedine Zidane, por duket se kanë mjaftuar sepse përveç United më herët ëjanë interesuar Chelsea dhe Arsenal.

Çmimi i lojtarit konsiderohet 45 milionë euro nga klubi mbretëror.


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.