Skuadrat e mëdha pas yllit të Atletico Madrid

91

Arsenal dhe Chelsea janë klubet e fundit që shprehin interesim për të transferuar sulmuesin e Atletico Madrid, Yannick Carrasco.

Belgu ka qenë i lidhur me një largim nga Los Rojiblancos, me Bayern Munich dhe Paris Saint-Germain shumë të interesuar për transferimin e tij.

Carrasco është duke kaluar një super formë të skuadra spanjolle dhe kjo ka bërë që ka tërhequr vëmendjen e shumë klubeve të mëdha./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.