Sneijder shkonë në Kinë nëse…

24
Wesley Sneijder mund të jetë futbollisti i radhës që mund të transferohet në Kinë.

Mesfushori holandez nuk e ka përjashtuar transferimin në Kinë, por më vetëm një kusht.

Anëtari i Galatasaray ka thënë se një ofertë prej 15 milionë euro në vit dhe kontrate tre vjeçare, mund t’ia mbushin mend për të ndryshuar ligë.

“Unë nuk mund të them se nuk transferohem në Kinë. Nëse vjen një ofertë tre vjeçare me 15 milionë në vit, mund të më bëjnë që ta marrë parasysh atë”, ka deklaruar Sneijder,/Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.