Sturridge lojtar i Interit?

434

Daniel Sturridge në verë pritet të largohet nga Liverpool në verë dhe e ardhmja e tij mbetet në dyshim.

Jurgen Klopp nuk është aspak i kënaqur me anglezin i cili ndeshjet është duke i filluar si rezervist, shkruan “Transferimet.com”.

Inter është skuadra e fundit e cila ka shprehur interesim për sulmuesin anglez.

Sturridge është i etur për një sfidë të re dhe në qershor ai mund të transferohet te skuadra italiane/Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.