Sulmohet nga policia sulmuesi i Premier Ligës (Video)

99

Sulmuesi i Watford, Troy Deeney së fundmi është sulmuar me spërkatës djegës nga policia pasi lojtari ishte konfliktuar me një tifoz në një klub nate.

Ngjarja ka ndodhur një ditë pasi skuadra e Watford humbi me rezultatin 2-0 përballë Manchester United.

Sipas burimeve të tabloidit britanik “The Sun”, një tifoz ka dashur të bëjë foto me lojtarin i cili e ka refuzuar dhe më pas dyshohet se është qëlluar me grusht nga fansi i tij.

Policia ka ndërhyrë duke qetësuar situatën ndërsa kapiteni 28-vjeçar i skuadrës së Ëatfordit është marrë në pyetje.


Policia angleze sulmon me sprajt Troy Deeney by news-al


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.