Super-lojtari i PSG: E kam vizituar Atletico-n

80

Edinson Cavani ka zbuluar se e kishte vizituar Atletico Madrid në verën e kaluar, por thotë se nuk ka dashur asnjëherë të largohet nga PSG.

“Jam i informuar për interesimin e Atletico Madrid, por unë gjithmonë kam thënë se duhet ta respektojë kontratën dhe ekipin,” ka thënë uruguajani për Marca, përcjellë Transferimet.com

“Ai moment ka kaluar, tani po vazhdojmë me të tashmet.” 29 vjeçari ka shënuar 25 gola në Ligue 1 duke e ndihmuar PSG-në të jetë në nivel me liderët Monaco./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.