Swansea kompleton transferimin

369

Swansea City pritet të kompletojë transferimin e anësorit hollandez Luciano Narsingh nga PSV brenda 48 orëve të ardhshme.

Nënshkrimi me hollandezin tashmë është finalizuar, dhe 26 vjeçari do të jetë blerja e parë e trajnerit të ri, Paul Clement, transmeton Transferimet.com

Narsingh, do t’i përfundojë kontrata në fund të sezonit, por Swansea do të paguajë deri në 4 milion funte për ta rrëmbyer atë në këtë afat kalimtar./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.