Taarabt afër largimit nga Benfica

17

Pas një përvoje në Milan, mesfushori Maroken është i gatshëm të rikthehet përsëri në Serie A.

Ai pritet të huazohet tek Genoa për 18 muaj nga Benfica. Kemi ende disa detaje të pazgjidhura duke përfshirë këtu edhe pagën e lojtarit, transmeton Transferimet.com

Megjithatë, një marrëveshje ndërmjet klubeve është arritur. Pra, transferimi është afër për t’u kompletuar, dhe Taarabt mund të fillojë aventurën e re në Serie A. /Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.