Do të rikthehem në Evropë te kjo skuadër e njohur

15
Didier Drogba shpreson të rikthehet përsëri te skuadra e Marseille.
 
 

Kështu ka deklaruar sulmuesi afrikan në një intervistë për “Canal+”.

“Dua të kthehem në Marseille si futbollist, por gjithsesi nuk mund të detyroj krerët e klubit për të më marrë. Unë shpresoj që të mbaj premtimin dhe të rikthehem atje një ditë”, deklaroi Drogba,

Drogba theksoi që paga e tij e lartë, mund të jetë problemi i vetëm në këtë aspekt.

Ish-sulmuesi i Chelseat është i lirë pas largimit nga Impact Montreal./Transferiemt.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.