Tottenham kërkon yllin e Leiceseter-it

80

Tottenham ka shprehur interesim për anësorin e Leicester City, Riyad Mahrez.

Pochettino është një adhurues i madh i 25 vjeçarit dhe në verë do të tentoj të sjell atë në White Hart Lane, shkruan Transferimet.com.

Mahrez kërkohet edhe nga gjiganti spanjoll, Barcelona të cilët në verë pritet të bëjnë ofertë zyrtare për të.

Algjeriani pritet të largohet nga Leicester pas formës së dobët që është duke kaluar skuadra e Claudio Ranierit./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.