Tottenham pas anësorit të Leicester

62

Tottenham ka ringjallur interesimin për të nënshkruar me anësorin e Leicester City, Demarai Gray.

Spurs e kanë përcjellë lojtarin qëkur ka mbajtur fanellën e Birmingham City dhe pritet që gjatë verës të bëjnë një lëvizje për ta transferuar në radhët e veta.

Në garë për Gray është edhe skuadra tjetër angleze, Liverpool e cila në verë pritet të bëjë ofertë zyrtare për anësorin./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.