Tottenham të gatshëm ta shesin mesfushorin e tyre

1026

Tottenham janë të gatshëm ta shesin mesfushorin Roy Carroll këtë muaj dhe po dëgjojnë ofertat për të, raporton Sky Sports.

24 vjeçari ka bërë vetëm 3 paraqitje për Spurs këtë sezon, edhe pse e ka zgjatur kontratën deri në vitin 2019, transmeton Transferimet.com

Sky Sports ka kuptuar se Swansea ishin të interesuar, por pas ardhjes së trajnerit të ri, Paul Clement, interesimi për të është ftohur. /Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.