Trajneri i skuadrës gjermane, favorit për postin e trajnerit te Arsenal

101

Trajneri i Borussia Dortmund, Thomas Tuchel është favoritë për postin e tranjnerit te Arsenal.

Arsen Wenger pritet të largohet nga skuadra angleze në verë pasi tani edhe tifozët kanë humbur besimin tek trajneri francez, shkruan “Transferimet.com”.

Gjithashtu në këtë listë është edhe Allegri, dhe trajneri i Monacos, Leonardo Jadim./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.