Transferimet më të mira të bëra gjatë Verës

14

Teksa jemi në mbyllje të këtij viti, dhe në prag të hapjes së afatit kalimtar të janarit, portali i njohur sprotiv “Goal.com” ka bërë një analizë rreth transferimeve më të mira gjatë verës këtij viti.

Lista e lojtarëve: Valdes , Frank Vaskes (Sevija) Gonzalo Higuain (Juventus), Diego Lopez (Espanjol), Mario Balotelli (Nice) , Dembele (Borusia Dortmunt), Dante (Nice) , Samir Nasri (Sevija) Zlatan Ibrahimovic (Man UTD) , David Luiz (Chelsea).


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.