West Brom me mega-ofertë për yllin e Sporting

111

Trajneri i West Brom, Tony Pulis, ka bërë një ofertë të madhe prej £26milion për yllin e Sporting, William Carvalho, raporton The Sun.

Nuk është hera e parë që trajneri i WBA kërkon mesfushorin portugez, pasi që kishte dështuar me të njejtin çmim verën e kaluar, përcjellë Transferimet.com

Mesfushori ka qenë i lidhur gjatë me një transferim në Angli dhe Arsenal e ka përcjellur atë me vite të tëra./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.