Ylli i Real Madrid rikthehet në stërvitje

70

Ylli i Real Madrid, James Rodriguez është rikthyer në stërvitje pas një lëndimi në pulpë, e cila e la atë jashtë fushave të blerta për 7 ndeshje.

Lojtari ka postuar një foto në twitter për t’iu treguar tifozëve të tij dhe tifozëve të Real Madrid se është i gatshëm të kthehet në aksion, transmeton Transferimet.com

Lojtari u stërvit për herë të parë dje dhe duhet të jetë i gatshëm për ndeshjen ndaj Napoli-t në 1/8 e finales më 15 shkurt./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.