Zbulohet arsyeja pse Isco-s nuk do t’i vazhdohet kontrata, alarmohen shtatë skuadra

204

Mardhënia mes Zidane – Isco është perfekte, por problemi për të ardhmen e spanjollit është pikërishtë presidenti Florentino Perez.

Agjenti i lojtarit ia ka bërë më dije se nëse dëshirojn t’ia vazhdojnë kontratën klientit të tij  atëherë paga duhet t’i dyfishohet e kjo nuk po i pëlqen aspak Perezit i cili nuk e ka ndërmend t’i ofrojë kontratë të re.

Në garë për transferimin e spanjollit janë, Arsenal, Tottenham, Liverpool, Barcelona, Juventus, Roma dhe Milan./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.