Zbulohet cila ishte marrëdhënia midis Messi dhe Ibrahimoviç tek Barcelona

151

Ingla është drejtor i përgjithshëm tek Lille, ka zbuluar raportet jo të mira që kanë Leo Messi dhe Zlatan Ibrahimoviç, kur ky i fundit ishte pjesë e Barcelonës.

“Zlatani nuk kaloi momente të mira te Barcelona”, deklaroi ai, përcjell lajmi.net.

“Suedezi ishte një bishë, një makinë, por kishte afër një makinë të vogël (qesh)”.

“Ishte shumë statik dhe Messi ndoshta kërkonte më shumë hapësirë. Kishte disa fërkime mes tyre”, ka përfunduar Ingla.


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.