Zidane flet për Isco-n

65

Zinedine Zidane ka folur për të ardhmen e mesfushorit, Isco pasi e ardhmja e tij është në dyshim.

Shumë skuadra kanë shprehur interesim për mesfushorin spanjoll, por Zidane ka deklaruar se lojtari është i rëndësishëm për atë, por klubi do të vendos për fatin e tij, njofton “Transferimet.com”.

“Klubi do të mbaj një takim me lojtarin dhe do të vendosin për të ardhmen e tij. Ai ështyë një lojtar i rëndësishëm për ne, ai është një lojtar që unë shumë e dua.”, tha Zidane./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.