ZYRTARE: Dëmtoi ‘ylli’ i Real Madridit, mungon në fundjavë

41

Real Madrid ka marrë një lajm shumë të keq, dy ditë para ndeshjes me Getafen.

Portieri i Real Madridit, Keylor Navas është dëmtuar dhe do të mungojë për ndeshjen e ardhshme në La Liga.

Lajmi është konfirmuar edhe nga skuadra e Real Madridit e cila shkruan:

“Pas testeve të kryera sot në mëngjes, lojtari ynë Keylor Navas është diagnostifikuar me ënjtje të muskulit e djathtë”.


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.