ZYRTARE: Klubi anglez kompleton transferimin

222

Southampton ka kompletuar transferimin e Martin Caceres në një marrëveshje deri në fund të sezonit.

Mbrojtësi me përvojë do të transferohet në St Mary’s në një marrëveshje të shkurtër, dhe do të veshë fanellën me numrin 12 për pjesën e mbetur të sezonit, njofton Transferimet.com

Caceres, reprezentues uruguajan, i bashkohet Southampton pas largimit nga gjigantët italian Juventus në sezonin e kaluar 2015/16./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.