ZYRTARE: Largohet nga Atletico për 20 milionë euro

370

Porto kanë vendosur të nënshkruajnë plotësisht me lojtarin e Atletico Madrid, Oliver Torres për 20 milionë euro pas përfundimit të huazimit, ka konfirmuar Porto.

22 vjeçari është për momentin në Primeira Liga në një marrëveshje të përkohshme huazimi për pjesën e mbetur të sezonit 2016/17, por portugezët kanë vendosur që marrëveshja të shndërrohet në të përhershme dhe lojtari të nënshkruajë me Porto-n, njofton Transferimet.com

Kjo është hera e dytë që Oliver Torres i bashkohet Porto-s në huazim, pas sezonit 2014/15, kur ai shënoi shtatë gola në 26 paraqitje./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.