ZYRTARE: Mesfushori nënshkruan me Tottenham

84

Harry Winks ka nënshkruar kontratë të re me skuadrën e Tottenham deri në vitin 2022.

21 vjeçari pëlqehet mjaftë shumë nga trajneri Pochettino, ku dhe është duke i dhënë minutazh të mjaftueshëm në Premier League, shkruan Transferimet.com.

Winks gjithashtu u paraqit në ndeshjen kundër Liverpool në Anfield Road, ku skuadra e Jurgen Klopp triumfoi me rezultat 2-0./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.