ZYRTARE: Mustafa transferohet te ky klub kosovar

66

Befasia më e madhe sa i përket transferimeve në futbollin kosovar vjen nga klubi me renome kosovar, FC Vushtrria.

Vushtrria e ka transferuar futbollistin e mirënjohur kosovar, Argjend Mustafa i ardhura nga Laçi në Kategorinë Superiore Shqiptare.

Mustafa ka një karrierë mjaft të pasur në Shqipëri duke u aktivizuar në skuadra si Partizani dhe Besa e Kavajës.

Ai e ka konfirmuar lajmin përmes një postimi në rrjetin social Facebook të cilin mund ta lexoni më poshtë.

 


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.