ZYRTARE: Tre lojtar të Arsenalit nënshkruajn kontrat të re

237

Arsenali pakm minuta më parë kanë njoftuar për tre lojtarët që kanë zgjatur kontratën me klbin londinez.

Francis Coquelin, Olivier Giroud dhe Laurent Koscielny janë tre lojtarët të cilët kanë nënshkruar kontratë të re më Arsenal, njofton Transferimet.com.

E ardhmja e Giroud ishte në dyshim pasi kishte shumë spekulime për një largim të mundshëm./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.