ZYRTARE: Witsel bëhet me skuadër të re

19

Zenit kanë konfirmuar se Axel Witsel është larguar nga klubi dhe do t’i bashkohet skuadrës kineze, Tianjin Quanjian.

Edhe pse Juventus kërkonte me çdo kusht transferimin e tij, Witsel vendosi të transferohet në Kinë.

Ende nuk është bërë e ditur se sa para i ka kushtuar klubit kinez ky transferim./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.