Zyrtare”Florente Papuqi ne Ferizaj”.

45

Klubi i Ferizajit ka transferuar lojtarin Papuqi.

 

Klubi i Ferizajit ka përfunduar me sukses bisedimet me lojtarin dhe kanë arritur një marrveshje për transfrimin e tijë në klubin e Ferizajit.

Lajmin e ka bërë të ditur Klubi i Ferizajit në Facebook ku ka publikuar këtë shkresë:”

Florente Papuqi ne Ferizaj.

Skuadra jonë ka arritur ta transferoj super mbrojtesin Pejan, Florent Papuqin i cili së fundi ishte pjesë e KF.Beses nga Peja , ku shkëlqeu në Kampionatin Kosovar. Ai pritët të na ndihmojë në objektivat e skuadrës me përvojën që ka.

Gjithasthu Ferizaji nuk do ndalet neser do të zyrtarizojë lojtarin tjeter./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.